Przejdź do treści

Praca: Mistrz Spawalni

Ogłoszenie numer: 2359277, z dnia 2019-04-02

Firma z branży metalowej z 30-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym oferująca swoim klientom wykonanie wszelkiego rodzaju prac z zakresu konstrukcji stalowych oraz kompleksową produkcję i obsługę w dziedzinie precyzyjnej obróbki metalu, w tym również obróbki wielkogabarytowej do 8000 mm poszukuje obecnie kandydata na stanowisko:

Mistrz Spawalni

Miejsce pracy: dolnośląskie / Łagiewniki, powiat Dzierżoniów

Opis stanowiska

  • nadzór nad prowadzeniem prac spawalniczych
  • spawanie konstrukcji oraz elementów
  • wykonywanie prac naprawczo-spawalniczych
  • prowadzenie dokumentacji
  • zapewnienie materiałów niezbędnych do realizacji procesu produkcji wydziału spawalni
  • weryfikacja umiejętności i wdrażanie kandydatów na stanowisko spawacza
  • utrzymywanie standardów jakościowych obowiązujących w firmie
  • optymalizacja zadań produkcyjnych wydziału spawalni

Wymagania

  • znajomość technologii procesu spawania MIG/Mag
  • wykształcenie min. zawodowe
  • mile widziane uprawnienia Międzynarodowego lub Europejskiego Mistrza Spawalnika IWA
  • mile widziane uprawnienia VT
  • umiejętność pracy z dokumnetacją technologiczną procesu spawalni
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność kierowania zespołem
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność szybkiego reagowania na pojawiające się problemy i ich rozwiązywania
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • kontakt z nowoczesną technologią
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • uczestniczenie w projektach międzynarodowych
  • pakiet benefitów: dodatkowe ubezpieczenie pracownicze, prywatna opieka medyczna
  • dodatki motywacyjne