Przejdź do treści

Praca: Mistrz zmianowy działu Montażu

Firma RENA Polska Sp. z o.o. - świadcząca kompleksowe usługi w zakresie mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, specjalizująca się w produkcji elementów toczonych i frezowanych oraz zbiorników, a także montażu kompletnych zespołów i podzespołów z tworzyw sztucznych. Naszym Klientom oferujemy dodatkowo konstrukcję, zakupy oraz usługi logistyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mistrz zmianowy działu Montażu
Miejsce pracy: Wykroty, Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec
Zadania:
  • Organizowanie i zarządzanie pracą pracowników Działu.
  • Realizacja terminowa i jakościowa zadań produkcyjnych.
  • Przydzielanie zadań do wykonania poszczególnym pracownikom produkcyjnym Działu.
  • Nadzór nad wykonywanymi pracami przez pracowników produkcyjnych.
  • Prowadzenie analizy procesów produkcyjnych w kierunku redukcji czasów wykonania i kosztów oraz poprawy jakości.
  • Kontrola jakościowa prowadzonych prac produkcyjnych.
  • Zapewnianie środków technicznych do produkcji.
  • Optymalizacja procesów technologicznych w Dziale.
  • Prowadzenie wszelkiej dokumentacji związanej z produkcją na Dziale.
  • Przestrzeganie i stosowanie zasad przepisów BHP oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz dziale montażu.
  • Przestrzeganie przepisów porządkowych obowiązujących w zakładzie.
  • Szkolenie pracowników z zakresu prowadzonych prac.
  • Podnoszenie kwalifikacji i udział w szkoleniach.
  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń.
  • Prowadzenie działań w celu zwiększenia OEE i produktywności.
  • Analiza przyczyn reklamacji i opracowywanie działań zaradczych.
  • Nadzór nad księgowaniem materiałów wykorzystanych do produkcji.
  • Optymalizacja zużycia materiałów produkcyjnych.
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego .
  • Planowanie urlopów.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne o kierunku mechanicznym.
  • Znajomość procesów produkcyjnych stosowanych w zakładzie.
  • Znajomość materiałów i narzędzi używanych w procesach produkcyjnych.
  • Umiejętność zarządzania pracownikami.
  • Znajomość prawa pracy.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Znajomość programów komputerowych stosowanych w firmie.
  • Znajomość języka niemieckiego.
  • Zaangażowanie w pracę.
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz dziale.
W zamian pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w międzynarodowym środowisku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkolenia wewnętrznych i zewnętrznych) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Bogaty pakiet socjalny.