Przejdź do treści

Praca: Mistrz zmianowy

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Mistrz zmianowy
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Nr ref.: MIS/DZIE/0818
Obowiązki:
  • zarządzanie procesem produkcyjnym (obszar spawalniczy / maszynowy),
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników,
  • zapewnianie oraz nadzór nad bezpiecznymi warunkami pracy,
  • raportowanie przebiegu realizacji produkcji,
  • nadzorowanie realizacji planu produkcyjnego oraz jakości produkowanych wyrobów.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata,
  • znajomość procesów produkcyjnych,
  • wysokie umiejętności z zakresu zarządzania zespołem pracowników,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • znajomość narzędzi lean manufacturing,
  • komunikatywność.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • brak monotonii pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • premie kwartalne i roczną,
  • rozbudowany system socjalny: wczasy pod gruszą, talony na Wielkanoc i Boże Narodzenie, karta Multisport,
  • ubezpieczenie medyczne Medicover,
  • ubezpieczenie na życie.
    UWAGA!!! Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/mistrz-zmianowy_2037478.html
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.