Przejdź do treści

Praca: Mistrz Zmiany Produkcyjnej

Ogłoszenie numer: 2513047, z dnia 2019-06-24

Obecnie do swoich zakładów w Środzie Śląskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mistrz Zmiany Produkcyjnej

Miejsce pracy: dolnośląskie / Środa Śląska

Nr Ref.: MZP/06/19

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników w celu realizacji planowanych celów operacyjnych oraz spełnienia wymogów wydajnościowych i jakościowych
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji
  • Dbałość o podległy park maszynowy, współpraca z działami technicznymi
  • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo pracy w zespole
  • Motywowanie i rozwijanie kompetencji zespołu pracowników
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień oraz innowacyjnych rozwiązań
  • Prowadzenie analiz i sporządzanie raportów produkcyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe techniczne)
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i BHP, znajomość środowiska Windows i pakietu MS Office
  • Znajomość podstaw Lean Manufacturing
  • Umiejętność kierowania zespołem, zdolności organizacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu, wysoka motywacja z nastawieniem na realizację celów, komunikatywność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym 4-ro brygadowym
  • Znajomość j. angielskiego, niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Stabilne warunki zatrudnienia, konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego