Przejdź do treści

Praca: Młodszy konstruktor

Ogłoszenie numer: 1984359, z dnia 25-05-2018

Firma THT Sp. z o.o. będąca jednym z wiodących producentów systemów opakowań przemysłowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Młodszy konstruktor

Miejsce pracy: / Świdnica

Opis stanowiska

  • opracowanie i wdrażanie nowych projektów, rozwiązań konstrukcyjnych w zakresie termoformowania
  • opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej produktów prototypowych
  • wykonywanie kalkulacji – kosztorysowanie
  • monitorowanie parametrów jakościowych projektowanych produktów
  • współpraca z działem produkcji i działem handlowym

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość programu typu CAD
  • mile widziana znajomość materiałów i technologii obróbki tworzyw sztucznych
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dużą samodzielność w działaniu
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/mlodszy-konstruktor_1984359.html