Przejdź do treści

Praca: Młodszy Serwisant

Jesteśmy częścią globalnej firmy INGRAM MICRO, największego na świecie sprzedawcy i dystrybutora produktów elektronicznych, świadczącego usługi dla największych światowych gigantów. Zapewnia swoim partnerom biznesowym wsparcie technologiczne aby mogły bardziej efektywnie i skutecznie działać na rynkach, którym służą.

Poszukujemy obecnie Kandydatów do pracy na stanowisko:

Młodszy Serwisant
Miejsce pracy: Pietrzykowice (gm. Kąty Wrocławskie)
Nr ref.: MS/2019/14

Opis Stanowiska:

Poszukujemy osób, które stworzą trzon biznesu na którym oprze się nowy projekt naszej firmy. Działamy na zlecenie dużego międzynarodowego klienta.

Wybrani kandydaci będą współodpowiedzialni za uruchomienie projektu.

Umożliwiamy rozwój kompetencji i udział w sukcesie firmy.

Do głównych zadań na stanowisku młodszego serwisanta będzie należało:

  • Diagnozowanie, kwalifikacja sprzętu elektronicznego i elektrotechnicznego (małe AGD, sprzęt elektrotechniczny, urządzenia elektroniczne - duża różnorodność),
  • Proste naprawy sprzętu,
  • Prace kosmetyczne i wykończeniowe dokonywane na produkcie,
  • Wprowadzanie urządzeń do procesu napraw i przygotowywanie do procesu wysyłki,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Raportowanie pracy.

Nasze oczekiwania wobec Kandydata:

  • Znajomość zagadnień elektronicznych,
  • Znajomość zagadnień mechanicznych,
  • Zamiłowanie do majsterkowania,
  • Zdolności manualne,
  • Umiejętność logicznego myślenia,
  • Mile widziane uprawnienia SEP,
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • Miele widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Umowa o pracę na czas NIEOKREŚLONY po 15 miesiącach,
  • Praca w systemie 1-zmianowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system benefitów,
  • Budowanie trzonu zespołu serwisowego.