Przejdź do treści

Praca: Młodszy Specjalista ds. FES & P - Program Stażowy

Fabryka Młodych Talentów poszukuje:

Młodszy Specjalista ds. FES & P - Program Stażowy
Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie
zawiera części wyprodukowane w Faurecii?
Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.
Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.
Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.
Kierujemy się przyszłością!
Twoje zadania:
  • Udział w realizacji pomysłów obniżających koszty bezpośredniej produkcji DL Cost
  • Udział w zespołach roboczych i praca zgodna z cyklem rozwoju projektu
  • Otwieranie zamówień w systemie, budowanie relacji z dostawcami, wybór optymalnych ofert
  • Otwieranie zamówień inwestycyjnych w systemie, przygotowywanie prezentacji inwestycyjnych
  • Wykonywanie przeglądów zgodności z wymaganiami FES
  • Dokonywanie kwartalnych/semestralnych/rocznych pomiarów operacji w procesie produkcyjnym
  • Prowadzenie działań na rzecz stosowania się do wymagań FES
  • Tworzenie raportów i analiz na potrzeby działu
Oferujemy
  • Systemy premiowe
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne
  • Pakiet szkoleń
  • Karta sportowa Multisport
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
  • Nagrody jubileuszowe

Wynagrodzenie: 3000zł / brutto - 3500zł / brutto

Nasze oczekiwania:
  • Studiów wyższych w trakcie nauki- warunek konieczny, kierunek najlepiej techniczny
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającą swobodną codzienną komunikację
  • Biegłej obsługi komputera – szczególnie sprawnej obsługi MS Office- Excel, Power Point
  • Gotowości do podjęcia zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy (8 h),
  • Znajomość CAD na poziomie projektowym
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole