Przejdź do treści

Praca: Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Ogłoszenie numer: 2378763, z dnia 2019-04-05

Spółka Kowary Carpets zatrudni pracownika na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Miejsce pracy: dolnośląskie / Kamienna Góra

Opis stanowiska

  • efektywna współpraca z dotychczasowymi dostawcami usług logistycznych,
  • planowanie i realizacja transferów krajowych i międzynarodowych,
  • kontakt z przewoźnikami (składanie zleceń spedycyjnych, organizacja transportu, porównywanie ofert transportowych, optymalizacja kosztów),
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi planowania i realizacji transportów,
  • współpraca z innymi działami Spółki,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • skuteczność w zakresie osiągania wyznaczonych celów,
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji biznesowych,
  • wiedza z zakresu logistyki i magazynowania,
  • kreatywność, lojalność, otwartość, odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze oraz premia uznaniowa),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.