Przejdź do treści

Praca: Młodszy Specjalista ds. Produkcji

Obecnie do naszego zakładu w Środzie Śląskiej poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Produkcji
Miejsce pracy: Środa Śląska
Nr ref.: MSP/02/20
Zadania:
  • Analiza współczynników wydajnościowych oraz podejmowanie działań optymalizacyjnych.
  • Analiza braków, identyfikacja przyczyn ich powstawania oraz podejmowanie działań mających na celu ich redukcję.
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją procesowa, jakościową oraz produkcyjną.
  • Wprowadzanie standaryzacji procesu produkcyjnego poprzez tworzenie instrukcji stanowiskowych.
  • Kontrola prawidłowości procesu na stanowiskach w całym ciągu produkcyjnym.
  • Wprowadzanie standaryzacji organizacji miejsca pracy poprzez koordynowanie działań 6S.
  • Analiza zużycia surowców produkcyjnych oraz wprowadzanie działań optymalizacyjnych.
  • Kontrola zapasów surowców oraz optymalizacja stanów magazynowych.
  • Tworzenie wniosków innowacyjnych mających na celu podniesienie wydajności, obniżenie braków oraz poprawę komfortu pracy.
  • Współpraca z działami wspierającymi, współudział w definiowaniu działań, priorytetów w celu utrzymania wysokiego standardu produkcji oraz efektywności procesu.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dużym zakładzie produkcyjnym
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office (Word, Excel),
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Skrupulatność oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji
  • Umiejętność posługiwania się językiem niemieckim lub angielskim będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie jako pracownik umysłowy na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Praca w systemie I zmianowym (pon-piątek)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • Bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Produkcji prowadzonego przez Röben Polska Sp z o.o. i Wspólnicy Sp. K. z siedzibą w Środzie Śląskiej przy ul. Ceramicznej 2”.

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.