Przejdź do treści

Praca: Mobilny Doradca Handlowy

Duda-Cars, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium, poszukuje kandydatów do pracy w swoich oddziałach w Poznaniu, Golęczewie, Wrocławiu i Lesznie. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkowa realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja. Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoja aplikacje.

Mobilny Doradca Handlowy
Miejsce pracy: Wrocław
OCZEKUJEMY:
  • min. Średnie wykształcenie,
  • min. 2-letniego doświadczenia w handlu (doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem),
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • umiejętności wykorzystywania szans sprzedażowych,
  • zaangażowania i nastawienia na realizację celów,
  • prawa jazdy kat. B,
  • dobra znajomość pakietu Office.
TWOJE ZADANIA:
  • aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • praca terenowa i stacjonarna,
  • utrzymywanie właściwych relacji z aktualnymi Klientami,
  • identyfikacja potrzeb Klienta,
  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych,
  • realizację określonych planów sprzedażowych,
  • bieżąca analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji,
  • inicjowanie i wdrażanie nowych pomysłów w zakresie pozyskiwania Klientów,
  • wyszukiwanie i tworzenie nowych kanałów sprzedaży,
  • współpraca z pracownikami innych działów.
OFERUJEMY:
  • pracę w firmie o długoletniej tradycji
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiety szkoleń
  • wsparcie we wdrożeniu do pracy
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • karta multisport
  • pakiety medyczne
  • system płatnych poleceń pracowniczych
  • dofinansowanie do okularów

Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapytania dotyczące danych osobowych należy kierować do Inspektora Ochrony Danych  Osobowych dostępnego pod dresem: dane.osobowe@duda-cars.mercedes-benz.pl

Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1  lit  f)  ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych  z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) – uzasadnione interesy administratora danych, w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego oraz  art. 6 ust.1  lit  a)   ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych  z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu przetwarzania dodatkowych danych osobowych niewymaganych  przez pracodawcę przez obowiązujące przepisy prawa. Administrator danych nie udostępnia danych do  ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.  Dane osobowe przetwarzane będą w terminie do 6 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, ma Pan/Pani prawo wnieść skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.