Praca: Monter Drzwi PPOŻ i Bram Przemysłowych (praca na terenie Niemiec)

Personnel Service to firma zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników na potrzeby pracodawców w Polsce.
Specjalizujemy się m.in. w doradztwie personalnym, outsourcingu, leasingu pracowniczym, obsłudze zatrudnienia.
Nasi klienci reprezentują głównie takie sektory jak: automotive, R&D, RTV/AGD, przemysł ciężki oraz SSC/BPO.

Monter Drzwi PPOŻ i Bram Przemysłowych (praca na terenie Niemiec)
Bolesławiec, Wykroty, Środa Śląska, Wrocław, Legnica, Chojnów, Nowogrodziec, Jelenia Góra, Złotoryja, Lwówek Śląski, Lubin, Legnica, Lubin, Polkowice, Jawor
Zakres obowiązków:
  • Montaż bram przemysłowych, ramp przeładunkowych i drzwi PPOŻ,
  • Wykonywanie montażu napędów do bram,
  • Prowadzenie dokumentacji montażowej,
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
  • Doświadczenie na adekwatnym stanowisku min. 2 lata – warunek konieczny,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym – mile widziana,
  • Rzetelność i zaangażowanie,
  • Gotowość do pracy na terytorium Niemiec 4. dni w tygodniu,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Pracę na terenie Niemiec – 4 dni w tygodniu po 10 h (poniedziałek-czwartek),
  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bezpłatny dojazd do pracy (pracodawca udostępnia samochód),
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego.