Przejdź do treści

Praca: Monter elektromechaniki

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Monter elektromechaniki
Miejsce pracy: Świdnica

MeterTest Sp. z o.o. jest mocno rozwijającym się producentem najwyższej jakości profesjonalnych elektronicznych urządzeń kontrolno-pomiarowych dla sektora energetycznego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i ścisłej współpracy z użytkownikami, oferujemy najbardziej wartościowe produkty na rynku, który aktualnie obejmuje niemal wszystkie kontynenty.

Oczekujemy
  • Wykształcenia minimum zawodowego ( preferowane elektryk/ elektronik)
  • Umiejętności obsługi elektronarzędzi
  • Sumienności, dokładności, rzetelności, zdolności manualnych
  • Umiejętności pracy w zespole
Preferowane
  • Znajomości schematów elektrycznych
  • Znajomości podstaw rysunku technicznego
  • Doświadczenie w produkcji urządzeń elektrycznych
Obowiązki
  • Montaż obudów, podzespołów i wyrobów gotowych na podstawie dokumentacji
  • Przygotowywanie detali do montażu podzespołów i wyrobów gotowych
  • Wytwarzanie kabli, wiązek i przewodów
  • Montaż wtyków, złączek i okablowania
  • Wykonywanie bieżących zadań produkcyjnych
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Dobrowolny pakiet prywatnej opieki medycznej współfinansowany przez pracodawcę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Jasno określoną ścieżkę kariery
  • Możliwość rozwoju