Przejdź do treści

Praca: Monter Instalacji Fotowoltaicznych

Od 20 lat zajmujemy się usługami aktywizacji, wsparcia i monitorowania sprzedaży. Jako członek Advantage Smollan korzystamy z wiedzy i doświadczenia czołowych europejskich agencji marketingowych. Podstawą naszych rozwiązań jest outsourcing.

W związku z dużym projektem realizowanym dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monter Instalacji Fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Złotoryja i okolice
Zakres obowiązków:
  • Montaż instalacji fotowoltaicznych
  • Podłączenie do instalacji elektrycznej
  • Planowanie i raportowanie pracy
Wymagania / Oczekiwania:
  • Umiejętności techniczne
  • Zaangażowanie, rzetelność i uczciwość
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy mobilnej
  • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne
  • Prawo jazdy kat. B i uprawnienia 1kV mile widziane
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny
  • Motywujący system premiowy
  • Dodatkowe wynagrodzenie dla lidera zespołu
  • Samochód techniczny dla 3 – osobowych grup monterów
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Możliwość zdobycia wiedzy technicznej
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)