Przejdź do treści

Praca: Monter instalacji sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy
Monter instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Oleśnica
Numer: StPr/21/0574
OBOWIĄZKI:

montaż instalacji klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, pomp ciepła, kotłów gazowych, dolnych źródeł do pomp ciepła

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: montaż klimatyzacji i wentylacji
Uprawnienia: dobór, montaż i uruchomienie kotłów gazowych, wiszących i kompaktowych
Uprawnienia: izolacja i hermetyzacja zespołu złącza oraz montaż sieci cieplnych z rur preizolowanych

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : montaż dolnego źródła do gruntowych pomp ciepła, montaż studzienek rozdzielaczowych [Umiejętność 1] : montaż pomp ciepła

Miejsce pracy:

Oleśnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy