Przejdź do treści

Praca: Monter Kabli Grzejnych

Amerykański koncern nVent to firma z zespołem 9 000 osób i zaufanymi markami, takimi jak CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacji, jakości i niezawodności, nasze produkty łączą i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, handlowym, energetycznym i infrastrukturalnym.

Monter Kabli Grzejnych
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Zadania na stanowisku
  • Obsługa tokarki
  • Obsługa nawijarki do przewodów
  • Obsługa suwnicy
  • Lutowanie Twarde mieszanka tlenu i acetylenu
  • Testy Rezystancji izolacji 1000V 4TOhm
  • Testy wysokiego napięcia do 2200VAC
  • Pomiar rezystancji przewodnika Mikro-omomierzem
  • Obsługa graweru laserowego
  • Obsługa zmarszczki do papieru
  • Obsługa komputera (excel, easy label, smarth graph)
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku elektromonter,
  • Umiejętność lutowania
  • Praworęczność, zdolności manualne
  • Wielozadaniowość
  • Mile widziane uprawnienia SEP,
  • Znajomość pracy w instalacji i montażu na liniach produkcyjnych
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy na jego podstawie
Oferujemy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stołówkę pracowniczą
  • Dofinansowane posiłki.