Przejdź do treści

Praca: Monter Klimatyzacji

Ogłoszenie numer: 2005775, z dnia 21-06-2018

R+S Group Sp. z o.o. jest prowadzonym przez właścicieli rzemieślniczym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budownictwa, techniki statków oraz przemysłowej, które funkcjonuje na terenie całych Niemiec.

Ze względu na nasze kwalifikacje możemy towarzyszyć naszym Klientom w całym etapie realizacji aż do momentu uzyskania kompletnie funkcjonalnego wyposażenia.

W naszych 34 oddziałach w siedmiu krajach oferujemy naszym 3600 Pracownikom różnorodne zadania na wielu projektach. Przy tym jesteśmy skupieni na indywidualnym rozwoju fachowym i osobistym Pracowników tak, aby przygotować ich na wyzwania zawodowe dnia codziennego.

Dla wsparcia naszego Teamu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Monter Klimatyzacji

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

  • montaż przewodów i kanałów wentylacyjnych
  • montaż instalacji wentylacji i klimatyzacji według projektu wykonawczego
  • montaż urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • montaż i konserwacja urządzeń chłodniczych
  • lutowanie miękkie i twarde

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
  • doświadczenie min. 2 lata na ww. stanowisku pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę w jednym miejscu
  • opłacone zakwaterowanie przez Pracodawcę, zapewnione przez cały okres zatrudnienia pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni
  • dofinansowanie pieniężne na weekendowe zjazdy do Polski
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny +25%, powyżej 48 godziny +50%
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla Pracownika i jego Rodziny
  • dieta za każdy przepracowany dzień
  • dokształcanie fachowe przy pełnym wynagrodzeniu w naszym centrum dokształcającym
  • wysokiej jakości bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową
  • płatny urlop 24 dni w roku, po 1 roku zatrudnienia 26 dni, po 4 latach 30 dni
  • dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe (wypłacane w czerwcu i listopadzie) - 155 €
  • premie za polecenie pracownika - 500 €
  • dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld
  • wsparcie Koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/monter-klimatyzacji_2005775.html