Przejdź do treści

Praca: Monter - Mechanik urządzeń przemysłowych

Producent maszyn prototypowych oraz stanowisk i linii montażowych dla przemysłu samochodowego poszukuje:

Monter - Mechanik urządzeń przemysłowych
Miejsce pracy: Krępice ul. Kwiatowa 36
Opis stanowiska:
  • Montaż mechaniczny urządzeń przemysłowych,
  • Składanie linii produkcyjnych (budowa linii od podstaw do momentu oddania linii do klienta),
  • Dopasowanie stołów, przenośników i innych urządzeń pod detale produkcyjne,
  • Udział w tworzeniu dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z innymi wykonawcami,
  • Samodzielna realizacja zadań mechanicznych i produkcyjnych,
Wymagania:
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Bardzo dobra znajomość mechaniki przemysłowej,
  • Zaradność, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Chęć do wyjazdów służbowych,
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe,
  • Korzystne warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego/zdobywanego doświadczenia,
  • Pracę w zespole specjalistów i partnerską atmosferę,
  • Ciekawą pracę w projektach dla międzynarodowych kontrahentów.

Miejsce wykonywania pracy: Krępice, ul. Kwiatowa 36 (przy Wrocław – Leśnica)

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/monter-mechanik-urzadzen-przemyslowych_2010240.html
www.diko-group.pl