Przejdź do treści

Praca: Monter / Mechanik

Ogłoszenie numer: 1917330, z dnia 21-02-2018

Firma z branży metalurgiczno-budowlanej.

Monter / Mechanik

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

Zatrudnimy do pracy wykwalifikowanych monterów-mechaników na terenie Polski i Europy.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, manitou, zwyżki
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/monter-mechanik_1917330.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.