Przejdź do treści

Praca: Monter Mechanik

Monter Mechanik

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • Montaż maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w oparciu o dokumentację techniczną
  • Wytwarzanie, przygotowywanie i obróbka elementów maszyn i urządzeń
  • Obsługa podstawowych narzędzi i maszyn ślusarskich/elektronarzędzi, dbanie o ich stan techniczny
  • Uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych u klienta
  • Serwisowanie maszyn i urządzeń
  • Dbałość o ustalony porządek w warsztacie
Profil kandydata:
  • Wykształcenie min. średnie (mechaniczne)
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami oraz obsługa maszyn obróbczych (tokarka, frezarka)
  • Doświadczenie w pracach spawalniczych będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt
  • Prawo jazdy kat. B
Nasze zalety:
  • Sympatyczna atmosfera pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet socjalny: Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, świadczenie urlopowe
  • Liczne imprezy integracyjne

NG Group companies are providers of comprehensive engineering services, equipment and software solutions within the Product Development Process for various industry sectors:

Automotive

Consumer Goods

Public Transportation Vehicles

Medical Equipment

Heavy Equipment

Production Equipment

NG Engineering is the Polish part of NEA Group with more than 500 engineers and professionals in Germany, Poland and Czech Republik.

Our succes is mainly built on the reliability and high degree of technical competence provided by our engineers.

NG Tools Sp. z o.o.

ul. Świętego Antoniego 2/4
PL 50-073 Wrocław