Przejdź do treści

Praca: Monter wyrobów z tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Monter wyrobów z tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Sobótka
Numer: StPr/21/6540
OBOWIĄZKI:
Montaż wyrobów z tworzyw sztucznych, pakowanie gotowych produktów na palety, pomoc przy rozładunkach i załadunkach, pracę porządkowe.Umowa zlecenie: 3 lataIlość godzin w miesiącu około 168praca w godzinach 7-15kontakt z pracodawcą: 797439011
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Dokładność
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE
Uprawnienia: SUMIENNOŚĆ
Uprawnienia: Praca w zespole

Wymagania inne:

wykształcenie i staż pracy bez znaczenia, praca w zespole, dokładność, umiejętności manualne, sumienność, jęz. angielski B2 - mile widziany

Miejsce pracy:

Sobótka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu