Przejdź do treści

Praca: Monter

Monter
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: PL65132740_E1

W związku z rozwojem naszych zakładów we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko Montera. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację zadań produkcyjnych zgodnie z przyjętymi procedurami firmy, w sposób gwarantujący osiągnięcie wymaganej jakości oraz zapewniający ciągłość produkcji.

Zadania:
  • Montaż rozdzielnic i modułów niskich napięć;
  • Montaż obwodów elektrycznych oraz wykonanie montażu mechanicznego wszelkiego typu aparatów w produkowanych wyrobach, w oparciu o dokumentację techniczną, montażową i konstrukcyjną oraz specyfikacje;
  • Realizowanie zadań produkcyjnych, zgodnie z obowiązującymi instrukcjami roboczymi, dokumentacją konstrukcyjną, technologiczną oraz ze wskazówkami przełożonego w sposób gwarantujący: bezpieczeństwo pracy, osiągnięcie wymaganej wydajności produkcyjnej, osiągnięcie wymaganej jakości produkowanych wyrobów, efektywne wykorzystanie czasu pracy;
  • Bieżąca kontrola wykonania operacji technologicznych pod względem jakościowym;
  • Używanie do pracy narzędzi i urządzeń posiadających aktualną legalizację lub kalibrację;
  • Aktywna postawa i uczestnictwo w projektach usprawniających procesy.
Wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej zawodowe – elektryk;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego;
  • Mile widziane uprawnienia SEP;
  • Umiejętność współpracy w zespole;
  • Odpowiedzialność, dokładność.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/monter_2023923.html
Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.