Przejdź do treści

Praca: Monter

Ogłoszenie numer: 4639119, z dnia 2021-05-21

Firma Kelvion Machine Cooling Sp z o.o. z siedzibą w Świebodzicach specjalizująca się w produkcji przemysłowych wymienników ciepła wraz z instalacją elektryczną dla wentylatorów, grzałek elektrycznych i szaf elektrycznych ze sterownikami w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:

Monter

Miejsce pracy: dolnośląskie / Świebodzice

Opis stanowiska

  • montaż wentylatorów
  • proste prace ślusarskie
  • kontrola produktów gotowych poprzez inspekcję wizualną

Wymagania

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • wykształcenie średnie techniczne
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • premie do 15 % wynagrodzenia miesięcznego
  • świadczenia świąteczne i inne świadczenia socjalne
  • stabilne zatrudnienie – na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • praca od poniedziałku do piątku
  • pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach
  • profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji
  • stabilną pracę w dobrze prosperującej firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych