Przejdź do treści

Praca: Muzealnik

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Muzealnik
Miejsce pracy: Duszniki-Zdrój
Numer: StPr/21/0891
OBOWIĄZKI:
nadzór znad zbiorami muzealnymi wynikający z obowiązujących przepisów; realizacja zadań związanych z zakupami, darami i depozytami muzealiów; opracowywanie naukowe zbiorów muzealnych; współpraca ze środowiskiem papierników obejmująca wyjazdy służbowe; merytoryczny nadzór nad ekspozycjami muzealnymi; opracowywanie scenariuszy wystaw muzealnych; prowadzenie badań naukowych w zakresie historii papiernictwa (kwerendy i wizje lokalne); publikowanie wyników badań w czasopismach naukowych, ze szczególnym uwzględnieniem wydawnictw Muzeum Papiernictwa; udział w konferencjach naukowych; popularyzowanie wyników badań w formie artykułów, podkastów, filmów edukacyjnych; obsługa zwiedzających; opracowywanie i realizacja programów edukacyjnych; prowadzenie korespondencji i dokumentacji Działu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: samodzielność, pracowitość, rzetelność, kultura osobista
Uprawnienia: komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność
Uprawnienia: kreatywność

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą, łatwość nawiązywania kontaktów[Umiejętność 1] : znajomość przepisów prawa z zakresu muzealnictwa i zarządzania zbiorami muzealnymi

Miejsce pracy:

Duszniki-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku