Przejdź do treści

Praca: Narzędziowiec

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive w związku z rozwojem zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Narzędziowiec
Miejsce pracy: Strzelin

Opis stanowiska:

  • bieżąca aktualizacja danych dotyczących przeglądów okresowych oraz awarii maszyn, urządzeń oraz infrastruktury obiektu
  • prawidłowe funkcjonowanie maszyn, urządzeń, infrastruktury obiektu w zakresie mechaniki, hydrauliki wodnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • naprawa i konserwacja form wtryskowych
  • diagnozowanie i analiza problemów oraz proponowanie rozwiązań usprawniających

Oczekiwania:
  • wykształcenie zawodowe/ średnie mechaniczne lub elektromechaniczne
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • znajomość budowy form wtryskowych do tworzyw sztucznych
  • znajomość obsługi urządzeń skrawających (tokarka, frezarka), uprawnienia spawalnicze (spawanie metodą TIG)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość oprogramowania typu CAD

Oferujemy:
  • pracę i rozwój oraz stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, bardzo prężnie rozwijającej się firmie w branży automotive
  • bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, opieka medyczne,)
  • dofinansowanie do dojazdów i posiłków
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.