Przejdź do treści

Praca: Nauczyciel

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Nauczyciel
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/1423
OBOWIĄZKI:
zajęcia opiekuńcze, wychowawcze i dydaktyczne prowadzone bezpośrednio z dziećmi; zajęcia i czynności związane z przygotowaniem się do zajęć , samokształceniem i doskonaleniem zawodowym.Miejsce pracy: ul. Samborska 14A, 54-615 Wrocław, Forma zawarcia umowy: umowa o prace na czas okresl9ony tj od 17.02.2020-31.12.2022, praca w godzinach od 8-16 Oferta w sali: C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: niekaralność-zaświadczenie
Uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska
Uprawnienia: studia podyplomowe: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe pedagogiczne,staż pracy 1 rok studia podyplomowe : zintegorwana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna aktualna książeczka sanitarna zaświadczenie o niekaralności znajomość jezyka ukraińskiego na poziomie C2 w mowie i C1 w pismie umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu