Przejdź do treści

Praca: Oparator łupiarki

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Oparator łupiarki
Miejsce pracy: Roztoka
Numer: StPr/24/0191
OBOWIĄZKI:
produkcja kostki granitowej, produkcja formaka
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Roztoka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

Operator maszyn (m/k)

Będziesz odpowiedzialny/na za: obsługę automatów tokarskich oraz innych urządzeń w dziale produkcji, dbanie o utrzymanie wysokiej jakości elementów produkowanych ze stopów metali, wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z planem, właściwe wykorzystanie...

Operator Maszyn Pakujących

Twoje zadania: Przygotowywanie maszyny do produkcji Dokonywanie przezbrojeń maszyny Obsługa prawidłowego przebiegu procesu pakowania produktu gotowego Prowadzenie dokumentacji Dbałość o powierzone materiały, narzędzia oraz czystość miejsca pracy Nasze...

Operator maszyn pakujących

Do Twoich obowiązków będzie należało: Obsługa zautomatyzowanych linii pakujących (bigbagi i worki 25 kg) Zapewnienie wysokiej jakości produktu zgodnie z wymaganiami Raportowanie danych produkcyjnych Od kandydatów oczekujemy: Znajomości technicznej obsługi...