Przejdź do treści

Praca: Operator CNC (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Nasz klient zajmuje się produkcją bram i drzwi stosowanych w budynkach przemysłowych i mieszkalnych. Aktualnie dla niego poszukujemy osób na stanowisko:

Operator CNC (m/k)
Miejsce pracy: Bolesławiec, Lubań, Wykroty
Nr ref.: CNC/WYK/1021

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie,
  • nadzór nad jakością wykonywanych elementów zgodnie z planem kontroli,
  • wprowadzanie odpowiednich korekt,
  • sprawdzanie zgodności gotowego detalu z rysunkiem.

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego,
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora tokarki CNC lub frezarki CNC,
  • Twoim dodatkowym atutem będzie umiejętność przezbrajania i znajomości podstaw programowania warsztatowego obrabiarek ze sterowaniem Fanuc, Siemiens itp.,
  • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • chęci do pogłębiania swoich umiejętności.

Mamy dla Ciebie do zaoferowania:

  • atrakcyjną stawkę,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • bonusy i premie pieniężne,
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe oraz kartę multisport,
  • przepracowane nadgodziny naliczamy jako + 100% do wynagrodzenia,
  • szkolenia pogłębiające Twoje umiejętności,
  • wolne weekendy.