Przejdź do treści

Praca: Operator CNC - z doświadczeniem lub do przyuczenia

Oferta nieaktualna
Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Firma Beetsma Sp z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej i działa w branżach ogrodnictwa, przemysłu oraz logistyki. Od założenia w 2003 roku firma rozwinęła się w międzynarodowo zarządzaną organizację zatrudniającą ponad 3000 pracowników w Holandii i w Polsce.

Beetsma oferuje usługi w formie pracy tymczasowej, rekrutacji jak również outsourcingu personalnego poprzez sieć swoich regionalnych oddziałów na terenie całej Polski.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 5169.

Operator CNC - z doświadczeniem lub do przyuczenia
Miejsce pracy: dolnośląskie/ Siechnice
Nr ref.: Nr ref. P/OW/04/18

Zakres obowiązków:

  • obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych (tokarki, szlifierki, frezarki),
  • konserwacja oraz utrzymywanie w dobrym stanie maszyn i miejsca pracy,
  • wymiana narzędzi,
  • wypełnianie dokumentacji,
  • przestrzeganie 5S,

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe jako operator CNC lub ukończony kurs operatora CNC lub ukończona szkoła zasadnicza zawodowa lub średnia w tym zakresie,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe jako ustawiacz,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętności doboru i wymiany narzędzi,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym,
  • Konkurencyjne, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji , szkolenia z międzynarodowymi specjalistami,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realną szansę awansu,
  • Prywatną opieką medyczną ,
  • Bogaty pakiet socjalny w ramach ZFŚS (bony świąteczne i dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie pakietów Multisport),