Przejdź do treści

Praca: Operator cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie
Operator cnc
Miejsce pracy: Ścinawa
Numer: StPr/21/2070
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków:•Obsługa maszyn sterowanych numerycznie: frezarki,•Obsługa urządzeń pomiarowych, prowadzenie pomiarów;•Korygowanie narzędzi oraz parametrów obróbczych;•Programowanie w środowisku CAM•Wykonywanie detalu zgodnie z rysunkiem technicznym;•Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy;•Nadzór nad przebiegiem procesu;•Współpraca z technologami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania:Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC;Umiejętność obsługi programu CAMZnajomość rysunku technicznego w stopniu podstawowym;Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;Sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie.

Miejsce pracy:

Ścinawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie