Przejdź do treści

Praca: Operator CNC

Ogłoszenie numer: 1936371, z dnia 14-03-2018

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

Firma Paragon Medical jest dostawcą gotowych rozwiązań światowej klasy w niestandardowych i standardowych systemach dostaw narzędzi chirurgicznych oraz projektowaniu i rozwoju usług na rynku narzędzi medycznych. W 1991 stworzył strategiczne centrum doskonalenia w USA, Europie oraz Azji. Biura oraz hale produkcyjne zlokalizowane są w Pierceton (Indiana), Indianapolis (Indiana), Smithfield (Utah), Lozannie (Szwajcaria), Changzhou (Chiny) oraz w Siechnicach (Polska).

Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.paragonmedical.com

Operator CNC

Miejsce pracy: / Siechnice

Opis stanowiska

Szukamy operatorów CNC z doświadczeniem zawodowym (i do przyuczenia w zawodzie).

Główne zadania:

  • obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych
  • konserwacja oraz utrzymywanie w dobrym stanie maszyn i miejsca pracy
  • wymiana narzędzi
  • wypełnianie dokumentacji
  • przestrzeganie 5S

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe jako operator CNC
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe jako ustawiacz
  • zachowanie norm bezpieczeństwa przy pracy z maszynami produkcyjnymi
  • samodzielny dobór i wymiana narzędzi
  • kontrola jakości wytworzonych produktów poprzez mierzenie

Oferujemy

  • Zatrudnienie bez pośredników
  • Pewne, ciekawe, samodzielne i odpowiedzialne miejsce pracy
  • Konkurencyjne, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Multisport, prywatna opieka w Enelmed, ZFŚS;
  • Cykl szkoleń
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Praca od poniedziałku do piątku, w systemie 3-zmianowym.

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/operator-cnc_1936371.html