Przejdź do treści

Praca: Operator Ekstrudera / Wytłaczarki

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 370 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Operator Ekstrudera / Wytłaczarki
Miejsce pracy: Świebodzice

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy na produkcji (przy ekstruderach, wytłaczarkach)
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie i motywacja do pracy

Obowiązki:

  • samodzielna obsługa maszyn – ekstruderów, wytłaczarek (ustawianie parametrów technicznych)
  • kontrola współczynników jakości zgodnie z normami wewnątrzzakładowymi
  • zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu wytłaczania
  • nadzór nad terminową realizacją planów produkcyjnych
  • dbałość o ład i porządek w miejscu pracy

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji z możliwością uzyskania niezbędnych uprawnień
  • nowoczesny park maszynowy i bezpieczne warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • przyjazną atmosferę w pracy i owocowe piątki