Przejdź do treści

Praca: Operator koparki, koparko-ładowarki

ETP Spółka Akcyjna realizuje działalność w podstawowych obszarach budownictwa.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator koparki, koparko-ładowarki
Miejsce pracy: Lubin, Lubiąż, Wrocław
Opis stanowiska:
  • Obsługa koparki dla potrzeb budowy
Wymagania:
  • Uprawnienia na obsługę koparki, koparko-ładowarki
  • Pracowitość, dobra organizacja pracy
  • Energia i rzetelność w działaniu
  • Doświadczenie będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia
  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/operator-koparki,koparko-ladowarki_1980646.htmlAplikuj