Przejdź do treści

Praca: Operator ładowarki

FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimexoraz globalnej grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej.

Najważniejsze fakty:

  • obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim, podkarpackim i małopolskim,
  • posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych (status RIPOK), w tym dwie z własnym składowiskiem,
  • utrzymujemy ponad 1300 km dróg krajowych i autostrad,
  • utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych.

FBSerwis Dolny Śląsk sp. z o.o. poszukuje obecnie osób na stanowisko:

Operator ładowarki
Miejsce pracy: Ścinawka Dolna (gmina Radków, powiat kłodzki)
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Wynagrodzenie bazowe + premia
  • Ubezpieczenie grupowe oraz opiekę medyczną
  • Odzież ochronną
Zadania:
  • Operowanie ładowarką jednonaczyniową
  • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych transportujących odpady
  • Codzienna obsługa ładowarki, dokonywanie drobnych napraw pojazdu
Oczekiwania:
  • Uprawnienia do obsługi ładowarki minimum 1 klasy
  • Znajomość mechaniki pojazdowej umożliwiającej wykonywanie drobnych napraw
  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziane prawo jazdy kat C
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Dołącz już dziś do naszego zespołu !