Przejdź do treści

Praca: Operator Linii Produkcyjnej

Oferta nieaktualna

Ogłoszenie numer: 1968258, z dnia 2018-05-18

Spółka ArcelorMittal Syców poszukuje kandydatów
na stanowisko:

Operator Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy: dolnośląskie / Syców

Opis stanowiska

  • Praca przy linii produkcyjnej
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych
  • Czynności remontowe i porządkowe

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej
  • Motywacja do pracy i rzetelność, dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Dodatkowym atutem będą: uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie