Przejdź do treści

Praca: Operator linii technologicznej

Grupę Kapitałową Prodigo tworzą zakłady prowadzące odzysk odpadów przemysłowych, produkcję paliw zastępczych a także recykling odpadów gumowych oraz metali żelaznych i nieżelaznych. Siedziba główna GKP - wraz z pełnym zapleczem back office - mieści się we Wrocławiu, natomiast 5 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych jest w województwach dolnośląskim, wielkopolskim oraz świętokrzyskim. Kluczowym elementem naszej strategii jest ciągły rozwój poprzez inwestowanie w kompetencje naszych pracowników oraz w nowoczesne procesy przetwarzania odpadów - również w oparciu o programy badawczo-rozwojowe realizowane w ramach własnego działu R&D.

Do naszego zakładu w Mirosławicach (gm. Sobótka) obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator linii technologicznej
Miejsce pracy: Mirosławice gm. Sobótka
ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA DANYM STANOWISKU:
  • załadunki i rozładunki transportów,
  • segregowanie odpadu zgromadzonego w pryzmie na placu magazynowym,
  • umieszczanie wysortowanych odpadów w wyznaczonych pomieszczeniach i pojemnikach do magazynowania lub transportu.
  • identyfikacja poszczególnych rodzajów odpadów.
  • prace konserwacyjne linii produkcyjnej na polecenie przełożonego.
  • obsługa rozdrabniarki.
WYMAGANIA:
  • znajomość techniczna urządzeń i maszyn.
  • umiejętność pracy w zespole.
  • sprawna organizacja pracy pod presją czasu.
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy II WJO
  • mile widziane uprawnienia na ładowarkę klasa I,II.
CO OFERUJEMY?
  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie w firmie
  • dużą samodzielność w działaniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającym się zespole