Przejdź do treści

Praca: Operator maszyn CNC (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator maszyn CNC (m/k)
Miejsce pracy: Jawor, Legnica, Złotoryja, Bolków
Nr ref.: OM/JAW/0418
Obowiązki:
  • obsługa maszyn CNC,
  • wypełnianie raportów produkcyjnych,
  • praca zgodnie z instrukcjami pracy.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie (techniczne),
  • motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • sumienność i rzetelność oraz punktualność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie ugruntowanej pozycji na na rynku na umowę o pracę, od poniedziałku do piątku,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • przyjazne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy,
  • wynagrodzenie za godziny nadliczbowe rozliczane i wypłacane comiesięcznie,
  • dodatek w wysokości 20% stawki godzinowej wynikającej z minimalnego wynagrodzenia za pracę na 2 zmianie i 40% wynagrodzenia za pracę na 3 zmianie,
  • nagrodę roczną, nagrody jubileuszowe,
  • świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (talony świąteczne, dofinansowanie urlopu),
  • ubezpieczenie zdrowotne plus pakiety zdrowotne.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/operator-maszyn-cnc-m-k_1953321.html
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.