Przejdź do treści

Praca: Operator maszyn CNC

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Operator maszyn CNC
Miejsce pracy: Jawor, Legnica, Złotoryja, Bolków
Nr ref.: CNC/JAW/0718
Obowiązki:
  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie: m.in. tokarki, frezarki,
  • zapewnianie ciągłości produkcji,
  • praca według planów produkcyjnych, dokumentacji technicznej oraz ich kontrola,
  • ścisłe przestrzeganie zasad, norm oraz standardów obowiązujących w miejscu pracy.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane: tokarki, frezarki, EDM,
  • doświadczenie w posługiwaniu się urządzeniami pomiarowymi,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie produkcyjnej na umowę o pracę od poniedziałku do piątku,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • przyjazne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus szeroki i wysoki system premiowy,
  • wynagrodzenie za godziny nadliczbowe rozliczane i wypłacane comiesięcznie,
  • dodatek w wysokości 20% stawki godzinowej wynikającej z minimalnego wynagrodzenia za pracę na 2 zmianie i 40% wynagrodzenia za pracę na 3 zmianie,
  • pracę w Jaworze, darmowy transport z miejscowosci: Złotoryja, Bolków i Legnica,
  • nagrodę roczną, nagrody jubileuszowe,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (talony świąteczne, dofinansowanie urlopu),
  • ubezpieczenie zdrowotne.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/operator-maszyn-cnc_2024770.html
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.