Przejdź do treści

Praca: Operator maszyn CNC

Przedsiębiorstwo ENWAR to firma rodzinna, która działa na rynku od 20 lat. Jesteśmy ukierunkowani dla klientów, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań usprawniających procesy produkcyjno-logistyczne. Branża metalowa, projektowanie i wdrażanie rozwiązań logistycznych, wspomagających produkcję, wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych oraz infrastruktury technicznej dla zakładów produkcyjnych.

Operator maszyn CNC
Miejsce pracy: Świebodzice
Oczekiwania:
  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • dokładność i systematyczność,
  • zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków,
  • dobra organizacja pracy.
Obowiązki:
  • praca przy procesie wykrawania laserowego oraz gięcia krawędziowego stali,
  • prace przygotowawczo - zakończeniowe,
  • realizacja planów produkcyjnych,
  • praca w systemie 3-zmianowym,
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.