Przejdź do treści

Praca: Operator maszyn i urządzeń

Do naszego zakładu produkcyjnego w Miliczu poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Milicz
Zadania:
  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo (np. obsługa pras hydraulicznych i mechanicznych, transporterów łańcuchowych i taśmowych, przenośników chwytakowych, przesuwnic, obsługa mieszalni),
  • Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn.
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe techniczne,
  • Mile widziane / nie konieczne doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym,
  • Mile widziane/ nie konieczne uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • Punktualność, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność wykonywania powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie 4 – zmianowym (ruch ciągły)
  • Możliwość przyuczenia do stanowiska Operatora Maszyn, mile widziane także osoby bez doświadczenia
Kim jesteśmy

Xella Polska - jeden z największych i najbardziej doświadczonych producentów materiałów budow­lanych w Polsce. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Xella Group, obecnego w 30 krajach świata.

Oferujemy markowe wyroby Ytong, Silka i Multipor, które stanowią spójny system budowlany umożliwiający budowę energooszczędnych budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności pub­licznej, wielkopowierzchniowych hal przemysłowych czy kompleksów handlowych.

Prowadzimy sprzedaż poprzez sieć dystrybucji na terenie Polski (obejmującą około tysiąca firm han­dlowych) oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina oraz w obwodzie Kaliningradzkim.

Mamy 12 nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Polsce, zatrudniamy w kraju około 650 osób.