Przejdź do treści

Praca: Operator maszyn (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn (m/k)
Miejsce pracy: Środa Śląska, Lubin, Legnica, Wrocław, Wołów, Brzeg Dolny
Nr ref.: OM/SRO/0819
Obowiązki:
  • odpowiedzialność za optymalną pracę urządzeń, w tym prowadzenie kontroli procesu,
  • powlekanie katalizatorów zgodnie z przyjętymi normami,
  • ocena analiz laboratoryjnych (umiejętność do przyuczenia) oraz podejmowanie niezbędnych czynności w celu utrzymania jakości produktu,
  • prowadzenie bieżących rozliczeń w SAP,
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo w miejscu pracy,
  • współpraca z działem utrzymania ruchu w celu zapewnienia dostępności urządzeń produkcyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie podstawowe / średnie / zasadnicze zawodowe,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym,
  • podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera (Excel, Word),
  • dokładność w działaniu,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie,
  • chęć do podjęcia pracy pracy w okolicach Środy Śląskiej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne zarobki podstawowe, premie, dodatki za godziny nocne oraz za system czterobrygadowy,
  • bezpłatny transport na liniach:
  • Wrocław - Wróblowice - Błonie - Źródła - Komorniki,
  • Wołów - Żerkówek - Brzeg Dolny - Głoska - Klęka - Miękinia - Kadłub - Święte,
  • Udanin - Jarostów - Ujazd Górny - Karnice - Ujazd Dolny - Michałów - Cesarzowice - Kulin - Rakoszyce - Kryniczno - Święte,
  • Sobótka, Garncarsko, Maniów, Mietków, Wawrzeńczyce, Paździorno, Kostomłoty, Samborz, Piersno, Cesarzowice, Ciechów, Święte, Komorniki,
  • Rzeczyca, Brodno, Szczepanów, Przedmoście, Święte,
  • Lubin, Osiek, Miłosna, Gogołowice, Lisowice, Prochowice, Kawice, Mazurowice, Malczyce, Wilczków, Środa Śląska, Komorniki,
  • Legnica, Kunice, Spalona, Golanka Górna, Golanka Dolna, Prochowice, Kawice, Mazurowice, Rusko, Wilczków, Ogrodnica, Środa Śląska, Komorniki, Święte,
  • darmową opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • dofinansowanie do karty multisport,
  • bony, okazjonalne prezenty,
  • przyuczenie do stanowiska,
  • miła atmosferę w pracy.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.