Przejdź do treści

Praca: Operator maszyn / produkcji

Dla naszego klienta poszukujemy:

Operator maszyn / produkcji
Miejsce pracy: Oleśnica
Nr ref.: OP/OLE/0218
Obowiązki:
  • obsługa maszyn (np. wtryskarki, wytłaczarki),
  • prace z zakresu kontroli jakości produktu,
  • pakowanie produktów.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy trzyzmianowej lub czterobrygadowej (8 godzin dziennie),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (choć niewymagane).
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość przyuczenia do stanowiska (doświadczenie niewymagane),
  • wsparcie doświadczonego pracownika na czas przyuczenia na produkcji, a także wsparcie działu HR,
  • możliwość uzyskania nagród uznaniowych za pracę oraz za przestrzeganie przepisów BHP,
  • darmowa kawa, herbata w stołówce,
  • świadczenia dodatkowe z funduszu socjalnego ustalanego z pracownikami,
  • pracę w miłej, rodzinnej atmosferze,
  • pracę w renomowanej firmie, cieszącej się uznaniem na rynku.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/operator-maszyn-produkcji_1921947.html
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.