Przejdź do treści

Praca: Operator maszyn wtryskowych

Ogłoszenie numer: 2293759, z dnia 2019-02-19

PTS Haplast

Produkcja opakowań plastikowych dla przemysłu farmaceutycznego.

Firma „Haplast" poszukuje Kandydata na stanowisko:

Operator maszyn wtryskowych

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn wtryskowych i urządzeń peryferyjnych
  • odbiór i kontrola wyprodukowanych wyrobów
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • przestrzeganie procedur jakościowych i zasad BHP
  • prace pomocnicze
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania

  • znajomość obsługi maszyn wtryskowych, urządzeń peryferyjnych oraz branży tworzyw sztucznych
  • praktyczna znajomość procesów zmiany formy i ustawiania procesu wtrysku
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • sumienność, samodzielność oraz dokładność podczas wykonywanej pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę
  • stabilne warunki zatrudnienia (brak sezonowości)