Przejdź do treści

Praca: Operator maszyn

Obecnie dla naszego klienta w Dzierżoniowie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Nr ref.: OM/DZI/0519
Obowiązki:
  • prace produkcyjne związane z obsługą maszyn przemysłowych,
  • prace wykończeniowe,
  • kontrola jakości wytwarzanego produktu.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie 3- i 4-brygadowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio przez firmę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • szkolenia wprowadzające,
  • pakiety dodatkowe (Luxmed, Multisport, ubezpieczenie NW).
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.