Przejdź do treści

Praca: Operator maszyn

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która pomaga swoim pracownikom odnaleźć ich właściwą ścieżkę zawodową, inwestuje w ludzi? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV - jesteśmy tuż obok.

Operator maszyn
Lubań

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, pozostałe świadczenia)
  • możliwość przejścia do bezpośredniego zatrudnienia w firmie Klienta
  • terminowe wynagrodzenie
  • premie nawet do 500 zł miesięcznie
  • pakiet dodatków RandstadPlus: karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie (aż 4000 obiektów sportowych na terenie całej Polski, z możliwością korzystania z siłowni, basenu lub zajęć fitness); atrakcyjne zniżki na zakupy online w sklepach, pizzeriach i kawiarniach
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • usuwanie drobnych awarii
  • współpraca z mechanikami i pracownikami produkcji
  • przestrzeganie zasad BHP
  • utrzymanie w należytej czystości miejsca pracy

oczekujemy:

  • mile widziane wykształcenie zawodowe (mechaniczne)
  • mile widziana umiejętność odczytu rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym – 3 zmiany)

Mamy ofertę właśnie dla Ciebie!

Zainteresowane osoby zapraszamy do zgłoszenia się z CV na spotkania rekrutacyjne, które odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 10:40 w Lubaniu, ul. Jeleniogórska 12 lub odpowiedzi na ofertę pracy.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47