Przejdź do treści

Praca: Operator maszyn

Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie z branży automotive?

Operator maszyn
Środa Śląska

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, pozostałe świadczenia)
  • możliwość przejścia do bezpośredniego zatrudnienia w firmie Klienta
  • terminowe wynagrodzenie
  • premie nawet do 500 zł miesięcznie
  • pakiet dodatków RandstadPlus: karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie (aż 4000 obiektów sportowych na terenie całej Polski, z możliwością korzystania z siłowni, basenu lub zajęć fitness); atrakcyjne zniżki na zakupy online w sklepach, pizzeriach i kawiarniach
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • zatrudnienie na umowę o pracę – bez pośredników!
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + dodatek za pracę zmianową
  • przejrzysty system premiowania
  • możliwość długofalowej współpracy
  • bezpłatny dojazd z wielu miejscowości – Legnica, Wołów, Lubin, Wrocław, Środa Śląska i inne
  • pakiet benefitów: karta mutisport, bezpłatna opieka medyczna Luxmed, dofinansowanie do posiłków
  • jesteś z daleka, ale chcesz podjąć wyzwanie? Pomożemy Ci w przeprowadzce!

oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym(8-godzinnym, 4-brygadowym)
  • doświadczenia w pracy produkcyjnej
  • umiejętności obsługi komputera i podstawowej znajomości programu SAP
  • wykształcenia zawodowego lub technicznego
  • dokładności w działaniu
  • komunikatywności, umiejętności pracy w grupie.
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Zainteresowany? Aplikuj przesyłając swoje CV, oddzwonimy, żeby porozmawiać o ofercie.

Mirella Chołda 667 450 230

Magdalena Siewicka 697 501 004

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47