Przejdź do treści

Praca: Operator maszyn

Sonac  to jedna z marek amerykańskiego koncernu Darling Inc., zajmującego się przetwarzaniem produktów pochodzenia zwierzęcego przy zastosowaniu innowacyjnych procesów technologicznych, w zakładach zlokalizowanych na całym świecie.

Sonac Osetnica Sp. z o.o. wytwarza wysokiej jakości komponenty do produkcji
karmy dla zwierząt i ryb.

 Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn
Miejsce pracy: Osetnica (gm. Chojnów, pow. legnicki)
Opis stanowiska:
  • obsługa oraz monitorowanie pracy maszyn produkcyjnych,
  • bieżąca kontrola jakości,
  • wytwarzanie produktu zgodnie z zaleceniami,
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • obsługa komputera (MS Office),
  • precyzyjność oraz dokładność w działaniu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B.,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • uprawnienia SEP E1,
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę, w systemie 3 -zmianowym,
  • pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta paliwowa - obecnie 150zł/ miesiąc na paliwo, możliwość ubezpieczenia grupowego.