Przejdź do treści

Praca: Operator Maszyn

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator Maszyn
Miejsce pracy: Komorniki, Brzeg Dolny
Nr ref.: 0028028
Zakres obowiązków:
  • Obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy
Oczekiwania:
  • Chęć do pracy oraz pozytywnego nastawienia.
Oferta:
  • Umowa o pracy tymczasowej
  • Stawka 2900 zł brutto + premia regulaminowa 30%
  • Premie miesięczne 270 brutto oraz kwartalne 540 brutto

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.