Przejdź do treści

Praca: Operator maszyny CD / DVD

Ogłoszenie numer: 1991639, z dnia 05-06-2018

Tłocznia Dysków Optycznych BAK (Wrocław) po 30 latach działalności w branży audio-wideo, dziś zajmuje niekwestionowaną, wysoką pozycję na rynku najlepszych producentów płyt cyfrowych oraz opakowań do nich w Polsce.

Operator maszyny CD / DVD

Miejsce pracy: / Wrocław

Opis stanowiska

  • Obsługa i nadzorowanie pracy przydzielonej maszyny drukującej, tłoczącej, pakującej opakowania,
  • Czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn,
  • Dbanie o terminowe i planowe wykonanie prac,
  • Istnieje możliwość przeszkolenia na operatorów maszyn drukującej, tłoczącej i pakującej opakowania.

Wymagania

  • Umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych. W przypadku braku umiejętności obsługi - chęć nauki,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Dyspozycyjność (praca trzy zmianowa),
  • Dokładność i rzetelność.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku (30 lat doświadczenia),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),
  • Możliwość osobistego i zawodowego rozwoju.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/operator-maszyny-cd-dvd_1991639.html