Przejdź do treści

Praca: Operator / Operatorka maszyny szwalniczej

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator / Operatorka maszyny szwalniczej
Miejsce pracy: Wałbrzych, Głuszyca, Boguszów-Gorce
Nr ref.: SZ/WAL/1218
Obowiązki:
  • praca przy szyciu zagłówków do siedzisk samochodowych,
  • obsługa maszyny przemysłowej,
  • zapewnienie ciągłości produkcji.
Wymagania:
  • uczestnictwo w 2-tygodniowym płatnym szkoleniu z szycia,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.