Przejdź do treści

Praca: Operator Pieca Tunelowego

Ogłoszenie numer: 2097062, z dnia 20-09-2018

Obecnie do swoich zakładów w Środzie Śląskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Pieca Tunelowego

Miejsce pracy: / Środa Śląska

Nr Ref.: OPT/09/18

Opis stanowiska

  • zagwarantowanie prawidłowego procesu produkcyjnego związanego z wypałem materiałów ceramicznych;
  • monitorowanie wydajności produkcyjnej pieca oraz suszarni ; korygowanie parametrów dostosowując je do potrzeb procesu produkcyjnego
  • kontrolowanie linii wejściowych i wyjściowych pieca oraz transportu automatycznego;
  • uzbrajanie wózków piecowych i suszarnianych w urządzenia pomiarowe
  • wykonywanie czynności konserwacyjnych ( konserwacja palników, wozów transportowych etc.); zabezpieczenie stanów magazynowych części do wózków
  • sporządzanie zbiorczych raportów
  • dbałość o utrzymanie urządzeń w dobrym stanie technicznym i czystości;
  • prowadzenie rejestru awarii oraz zmian parametrów
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy na stanowisku

Wymagania

  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • gotowość do pracy 3-zmianowej w systemie IV-brygadowym
  • kandydata powinna cechować sumienność, chęć zdobywania nowych umiejętności, otwartość, komunikatywność oraz zdolnością podejmowania samodzielnych decyzji

Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 3.200 zł netto w okresie próbnym, podwyżka po 3 miesiącach
  • bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/operator-pieca-tunelowego_2097062.html